www.ZHEL.info

   »Forum

   »HC Blazice
   »Silver Knights Břest
   »HC Hliník Citov
   »HC Dřevohostice
   »HC Nové Dvory
   »LPD Opatovice
   »HC Prusinovice
   »SK Hasiči Přerov
   »HC Radkovy
   »HC Tršice
   »HC Třebětice
   »HC VÚM Dřevohostice

   »Rozlosování
   »Rozpis zápasů I.
   »Rozpis zápasů II.
   »Tabulka základní části
   »Kompletní tabulka
   »Kanadské bodování
   »Tresty
   »Golmani

   »Čtvrtfinále
   »Semifinále
   »Finále
   »Play Off

   »Bazar
   »Měsíční rozpis
   »Pravidla
   »Kontakt
   »Archiv

   »Admin


TOPlist
Play - off ZHEL 2010 - 2011 Play - off ZHEL 2010 - 2011 Play - off ZHEL 2010 - 2011
čtvrtfinále semifinále FINÁLE a 3. - 4.místo
SK Hasiči Přerov (1) : HC Blazice (8) SK Hasiči Přerov (1) : HC Třebětice (6) SK Hasiči Přerov (1) : HC VÚM Dřevohostice (2)
I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ
Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V
3 Arabčuk Petr C         I 0 0           0 0 0 0 17 Bečka Petr         I 0 0           0 0 0 0 3 Arabčuk Petr C I 1 0   I 2 0           3 0 3 0 17 Bakalík Erik I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 3 Arabčuk Petr C I 2 2   I 1 1           3 3 6 0 97 Caletka Jiří C I       I               0 0 0 0
4 Ďopan Michal                         0 0 0 0   Bezděk Karel I 1 0   I 0 0           1 0 1 0 4 Ďopan Michal                         0 0 0 0 11 Dědičík Martin                         0 0 0 0 4 Ďopan Michal                         0 0 0 0 77 Galnor Michal I     1 I               0 0 0 1
12 Faltýnek Jan I 0 0   I 0 0           0 0 0 0   Burian Petr                         0 0 0 0 12 Faltýnek Jan         I 0 1           0 1 1 0 13 Dragan Tomáš                         0 0 0 0 12 Faltýnek Jan I       I               0 0 0 0 18 Hanák Vladimír I                       0 0 0 0
11 Ferianček Ivan                         0 0 0 0 16 Cverna Václav         I 0 0 1         0 0 0 1 11 Ferianček Ivan                         0 0 0 0   Fuksa Pavel                         0 0 0 0 11 Ferianček Ivan                         0 0 0 0 29 Havierník René I       I               0 0 0 0
5 Hanák František I 0 0 1 I 0 0           0 0 0 1   Grygera Jindřich I 0 1                   0 1 1 0 5 Hanák František I 0 0   I 0 0 1         0 0 0 1 10 Hlobil František I 0 0                   0 0 0 0 5 Hanák František I   1 1 I               0 1 1 1 2 Hoza Břetislav G                         0 0 0 0
10 Hrobár Aleš         I 0 1 3         0 1 1 3 7 Halenčák David I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 10 Hrobár Aleš                         0 0 0 0 12 Chytil Petr C I 1 0   I 0 0           1 0 1 0 10 Hrobár Aleš I       I               0 0 0 0   Janečka Jaromír                         0 0 0 0
99 Chromčík Bohuslav G                         0 0 0 0 12 Hradil Ivo                         0 0 0 0 99 Chromčík Bohuslav G                         0 0 0 0   Janečka Josef                         0 0 0 0 99 Chromčík Bohuslav G                         0 0 0 0   Janovský Petr                         0 0 0 0
20 Ivan Martin I 0 0                   0 0 0 0 9 Hradil Jiří C I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 20 Ivan Martin                         0 0 0 0 73 Jonák Milan I 0 0                   0 0 0 0 20 Ivan Martin                         0 0 0 0   Mana Jaroslav                         0 0 0 0
19 Jemelka Jan I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 19 Hradil Tomáš                         0 0 0 0 19 Jemelka Jan I 0 0   I 0 1           0 1 1 0 90 Kokeš Radim         I 1 0           1 0 1 0 19 Jemelka Jan I       I               0 0 0 0 88 Marek Vladimír I 1     I               1 0 1 0
8 Machala Jiří                         0 0 0 0 5 Hybner Jaroslav         I 0 0           0 0 0 0 8 Machala Jiří                         0 0 0 0 13 Macháček Alfons I 0 0 1 I 1 0           1 0 1 1 8 Machala Jiří                         0 0 0 0   Mičola Radek G I -3     I -3             -6 0 -6 0
9 Malíček Antonín I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 8 Kubica René                         0 0 0 0 9 Malíček Antonín I 0 2 1 I 0 0 1         0 2 2 2 8 Melka Daniel G I -6 0   I -3 0 1         -9 0 -9 1 9 Malíček Antonín I       I   1           0 1 1 0 70 Ondriš Pavol I       I 1             1 0 1 0
1 Mika Petr  G I -2 0 1 I -2 0           -4 0 -4 1   Kučera Radim                         0 0 0 0 1 Mika Petr  G I -1 0   I -2 0           -3 0 -3 0 9 Mrhálek Libor         I 0 0 1         0 0 0 1 1 Mika Petr  G I -2     I -2             -4 0 -4 0   Řihošek Aleš                         0 0 0 0
16 Mrázek Bronislav                         0 0 0 0 11 Kušík Martin I 0 1   I 0 0           0 1 1 0 16 Mrázek Bronislav                         0 0 0 0 7 Paták Michal         I 0 0           0 0 0 0 16 Mrázek Bronislav                         0 0 0 0 92 Skřivánek Dalibor I     1 I 1             1 0 1 1
22 Pavlík Miroslav I 0 3   I 0 0           0 3 3 0 4 Navrátil Aleš         I 1 0 4         1 0 1 4 22 Pavlík Miroslav I 1 2   I 0 0           1 2 3 0 78 Pohanka Jaromír I 0 1   I 0 2           0 3 3 0 22 Pavlík Miroslav I 2     I   1           2 1 3 0 16 Šindelek Jiří I       I   1           0 1 1 0
6 Petřík Vítězslav I 1 0   I 0 0 1         1 0 1 1 2 Navrátil Michal         I 1 1           1 1 2 0 6 Petřík Vítězslav I 1 1   I 1 0           2 1 3 0 14 Smolinka Marek I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 6 Petřík Vítězslav         I     1         0 0 0 1 7 Šišma Zdeněk                         0 0 0 0
13 Popelka Ondřej I 2 0   I 0 0           2 0 2 0 20 Navrátil Petr I 1 0   I 0 0           1 0 1 0 13 Popelka Ondřej I 0 1                   0 1 1 0 6 Šlapák Roman I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 13 Popelka Ondřej I   1   I 1             1 1 2 0 10 Tureček Marek I       I   1           0 1 1 0
15 Porubský Miroslav         I 0 0           0 0 0 0   Pala Michal                         0 0 0 0 15 Porubský Miroslav I 0 0   I 0 1           0 1 1 0   Tupý Martin G                         0 0 0 0 15 Porubský Miroslav I     1 I               0 0 0 1 99 Válek Martin I 1 1   I               1 1 2 0
17 Škoda Bohuslav                         0 0 0 0 1 Pospíšíl Daniel G I -4 0   I -2 0           -6 0 -6 0 17 Škoda Bohuslav                         0 0 0 0 15 Vašut Roman                         0 0 0 0 17 Škoda Bohuslav                         0 0 0 0 31 Vodák Jiří                         0 0 0 0
21 Talla Tomáš I 0 0 1 I 1 1           1 1 2 1 30 Rolinc Zdeněk G                         0 0 0 0 21 Talla Tomáš I 0 0   I 0 0           0 0 0 0   Vlček Petr G                         0 0 0 0 21 Talla Tomáš I       I     1         0 0 0 1 20 Vrubel Radovan I                       0 0 0 0
14 Tuček Pavel I 1 1 1 I 0 0           1 1 2 1 13 Sedlařík Petr I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 14 Tuček Pavel                         0 0 0 0   Vrobel Štefan                         0 0 0 0 14 Tuček Pavel                         0 0 0 0 5 Zapletal René I       I               0 0 0 0
18 Zdařil Lukáš I 0 1   I 1 0           1 1 2 0   Smýkal Jan                         0 0 0 0 18 Zdařil Lukáš I 3 1   I 0 0           3 1 4 0   Wurz Tomáš I 0 0                   0 0 0 0 18 Zdařil Lukáš I       I 1             1 0 1 0                             0 0 0 0
                            0 0 0 0 15 Spurný David                         0 0 0 0                             0 0 0 0 7 Zapletal Kamil I 0 0                   0 0 0 0                             0 0 0 0                             0 0 0 0
4 : 2, 2 : 2 SN 1:0 2 : 4, 2 : 2 SN 0:1 6 : 1, 3 : 2 1 : 6, 2 : 3 4 : 2 PP, 3 : 2 2 : 4 PP, 2 : 3
HC VÚM Dřevohostice (2) : HC Radkovy (7) HC VÚM Dřevohostice (2) : HC Dřevohostice (4) HC Dřevohostice (4) : HC Třebětice (6)
I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ
Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V
97 Caletka Jiří C I 0 0 1 I 1 1           1 1 2 1 21 Baštinec Tomáš I 0 0 2 I 0 0           0 0 0 2 97 Caletka Jiří C I 0 0 1 I 0 0   I 0 0   0 0 0 1   Babuščák Jiří                         0 0 0 0   Babuščák Jiří                         0 0 0 0 17 Bakalík Erik I 2                     2 0 2 0
77 Galnor Michal         I 0 0 1         0 0 0 1 2 Buchta Josef C I 0 0   I 0 0 1         0 0 0 1 77 Galnor Michal I 0 0 1 I 0 1   I 0 0   0 1 1 1 66 Beneš Robert                         0 0 0 0 66 Beneš Robert                         0 0 0 0 11 Dědičík Martin I                       0 0 0 0
18 Hanák Vladimír I 1 0   I 0 0           1 0 1 0 9 Doušek Martin I 0 0   I 0 0 1         0 0 0 1 18 Hanák Vladimír I 1 0   I 0 0   I 0 0   1 0 1 0 88 Grňa Patrik                         0 0 0 0 88 Grňa Patrik                         0 0 0 0 13 Dragan Tomáš I                       0 0 0 0
29 Havierník René I 0 0   I 0 0 2         0 0 0 2 22 Grohmann Martin                         0 0 0 0 29 Havierník René I 0 0           I 0 0   0 0 0 0   Haitl Radim                         0 0 0 0   Haitl Radim                         0 0 0 0   Fuksa Pavel                         0 0 0 0
2 Hoza Břetislav G                         0 0 0 0 3 Hanák Pavel I 0 0 2                 0 0 0 2 2 Hoza Břetislav G                         0 0 0 0 21 Hradil Martin I 0 0   I 0 0   I 0 0   0 0 0 0 21 Hradil Martin I                       0 0 0 0 10 Hlobil František                         0 0 0 0
  Janečka Jaromír                         0 0 0 0 5 Hanák Zdeněk I 0 0                   0 0 0 0   Janečka Jaromír                         0 0 0 0 27 Juránek Miroslav I 0 0   I 1 1           1 1 2 0 27 Juránek Miroslav I 1 1                   1 1 2 0 12 Chytil Petr C I   2                   0 2 2 0
  Janovský Petr                         0 0 0 0 7 Hradil Jiří I 0 0   I 0 1           0 1 1 0   Janovský Petr                         0 0 0 0 55 Kubík David I 0 0   I 0 0   I 0 1   0 1 1 0 55 Kubík David I                       0 0 0 0   Janečka Josef                         0 0 0 0
  Mana Jaroslav                         0 0 0 0 75 Hradil Pavel                         0 0 0 0   Mana Jaroslav                         0 0 0 0 10 Kubín Zdeněk C I 0 0   I 0 0   I 0 0   0 0 0 0 10 Kubín Zdeněk C                         0 0 0 0 73 Jonák Milan I                       0 0 0 0
88 Marek Vladimír I 0 1 1 I 0 1           0 2 2 1 24 Kahánek Martin I 0 0   I 2 0           2 0 2 0 88 Marek Vladimír I 1 0   I 0 0   I 1 0 1 2 0 2 1   Kutěj Martin                         0 0 0 0   Kutěj Martin                         0 0 0 0 90 Kokeš Radim                         0 0 0 0
  Mičola Radek G I 0 0   I -2 0           -2 0 -2 0   Kráčmar Pavel G                         0 0 0 0   Mičola Radek G I 0 0   I -3 0   I -2 0   -5 0 -5 0 30 Leskovjan Tomáš I 0 0   I 0 0   I 0 0   0 0 0 0 30 Leskovjan Tomáš I                       0 0 0 0 13 Macháček Alfons I                       0 0 0 0
70 Ondriš Pavol I 0 1   I 1 0           1 1 2 0 6 Matej Jiří                         0 0 0 0 70 Ondriš Pavol I 0 1   I 0 0   I 0 0   0 1 1 0 20 Machač Josef I 0 0   I 0 3 1 I 0 0 1 0 3 3 2 20 Machač Josef I 1                     1 0 1 0 8 Melka Daniel G I -2                     -2 0 -2 0
  Řihošek Aleš                         0 0 0 0 12 Navrátil Lukáš         I 0 0           0 0 0 0   Řihošek Aleš                         0 0 0 0 B Matýsek Jiří G                         0 0 0 0 B Matýsek Jiří G                         0 0 0 0 9 Mrhálek Libor I     1                 0 0 0 1
92 Skřivánek Dalibor I 1 0   I 1 0           2 0 2 0 67 Oliva Jan I 0 0                   0 0 0 0 92 Skřivánek Dalibor I 0 0   I 0 0   I 0 0   0 0 0 0 26 Müller Ondřej I 0 0   I 3 1   I 0 1   3 2 5 0 26 Müller Ondřej I   1                   0 1 1 0 7 Paták Michal                         0 0 0 0
16 Šindelek Jiří I ˇ0 0 2                 0 0 0 2 10 Oliva Zdeněk I 0 0 2                 0 0 0 2 16 Šindelek Jiří I ˇ0 0 1 I 0 0   I 0 0   0 0 0 1 4 Pavlíček Robert                         0 0 0 0 4 Pavlíček Robert                         0 0 0 0 78 Pohanka Jaromír I   1 1                 0 1 1 1
7 Šišma Zdeněk                         0 0 0 0   Pavelka Jaroslav I 0 0   I 0 0 1         0 0 0 1 7 Šišma Zdeněk                         0 0 0 0 51 Peterka Pavel I 0 0   I 0 0   I 0 0   0 0 0 0 51 Peterka Pavel I                       0 0 0 0 14 Smolinka Marek I                       0 0 0 0
10 Tureček Marek I 0 1   I 0 0 1         0 1 1 1 G Ptáček Jiří G I -2 0   I -4 0           -6 0 -6 0 10 Tureček Marek I 1 1   I 0 0 1 I 1 0 1 2 1 3 2 15 Ryška Kamil I 0 0   I 0 0   I 1 0   1 0 1 0 15 Ryška Kamil I   1                   0 1 1 0 6 Šlapák Roman I                       0 0 0 0
99 Válek Martin I 0 0   I 0 0 1         0 0 0 1 14 Štěpán Jiří I 0 0   I 0 1           0 1 1 0 99 Válek Martin I 0 0   I 0 0   I 0 1   0 1 1 0   Sedlář Dalibor G I -2 0   I -1 0   I -2 0   -5 0 -5 0   Sedlář Dalibor G I -3                     -3 0 -3 0   Tupý Martin G                         0 0 0 0
31 Vodák Jiří                         0 0 0 0 8 Vašina Roman         I 0 0           0 0 0 0 31 Vodák Jiří                         0 0 0 0   Směták Pavel G                         0 0 0 0   Směták Pavel G                         0 0 0 0 15 Vašut Roman I 1                     1 0 1 0
20 Vrubel Radovan         I 0 0 2         0 0 0 2   Vítámvás Radek G                         0 0 0 0 20 Vrubel Radovan I 0 0   I 1 0   I 0 0   1 0 1 0   Svoboda Stanislav I 0 0   I 0 0   I 0 0 1 0 0 0 1   Svoboda Stanislav                         0 0 0 0   Vlček Petr G                         0 0 0 0
5 Zapletal René I 0 0   I 1 1           1 1 2 0 4 Zatloukal Zdeněk         I 0 0           0 0 0 0 5 Zapletal René I 1 0   I 0 0   I 0 0   1 0 1 0 16 Šaradin Milan I 0 0   I 0 0   I 0 0   0 0 0 0 16 Šaradin Milan I                       0 0 0 0   Vrobel Štefan                         0 0 0 0
                            0 0 0 0 11 Zehnálek Miroslav         I 0 0 1         0 0 0 1                             0 0 0 0 7 Šiška Roman I 0 0   I 0 0 1 I 1 0   1 0 1 1 7 Šiška Roman                         0 0 0 0   Wurz Tomáš                         0 0 0 0
                            0 0 0 0 57 Zela Jiří         I 0 0           0 0 0 0                             0 0 0 0 11 Šrámek Karel A                         0 0 0 0 11 Šrámek Karel A                         0 0 0 0 7 Zapletal Kamil                         0 0 0 0
2 : 0, 4 : 2 0 : 2, 2 : 4 3 : 0, 1 : 4, 2 : 2 SN 1:0 0 : 3, 4 : 1, 2 : 2 SN 0:1 2 : 4 PP 4 : 2 PP
HC Nové Dvory (3) : HC Třebětice (6) Hodnocení gólmanů ZHEL - PLAY-OFF 2010 - 2011
I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ Konečné pořadí ZHEL 2010 - 2011
Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V čtvrtfinále semifinále FINÁLE
77 Barveníček Jaromír                          0 0 0 0 17 Bakalík Erik I 0 1 1 I 0 0           0 1 1 1 Pospíšil Daniel BL 4 2 x x x x x x x 6 3,0 4 1. SK Hasiči Přerov
17 Beneš Tomáš  I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 11 Dědičík Martin         I 0 0           0 0 0 0 Sedlář Dalibor DŘ 2 1 x 2 1 2 3 x x 11 1,8 1 2. HC VÚM Dřevohostice
18 Bouchal Martin I 0 1   I 0 0           0 1 1 0 13 Dragan Tomáš I 1 0   I 0 0           1 0 1 0 Skopal Marcel ND 4 2 x x x x x x x 6 3,0 4 3. HC Třebětice
57 Dlouhý Ladislav  I 3 0   I 0 0           3 0 3 0   Fuksa Pavel                         0 0 0 0 Mika Petr HP 2 2 x 1 2 x 2 2 x 11 1,8 1 4. HC Dřevohostice
  Dlouhý Martin I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 10 Hlobil František                         0 0 0 0 Ptáček Jiří RA 2 4 x x x x x x x 6 3,0 4 5. HC Nové Dvory
  Dohnal Zdeněk G                         0 0 0 0 12 Chytil Petr C I 1 0   I 0 0           1 0 1 0 Dudík Lukáš TA 5 3 x x x x x x x 8 4,0 8 6. HC Trachea Holešov
12 Janáček Zdeněk I 0 0   I 0 0           0 0 0 0   Janečka Josef                         0 0 0 0 Melka Dan 4 2 x 6 3 x 2 x x 17 3,4 7 7. HC Radkovy
4 Jícha Aleš                         0 0 0 0 73 Jonák Milan I 0 1 1 I 0 0           0 1 1 1 Mičola Radek M 0 2 x 0 4 2 3 3 x 14 2,0 3 8. HC Blazice
9 Kapoun Milan  I 0 1 1 I 0 0           0 1 1 1 90 Kokeš Radim I 0 0                   0 0 0 0 čtvrtfinále semifinále FINÁLE 9. HC Opatovice
  Kretek Petr                          0 0 0 0 13 Macháček Alfons I 1 0 1 I 0 0           1 0 1 1 10. HC Prusinovice
34 Kundel Marian                          0 0 0 0 8 Melka Daniel G I -4 0   I 0 0           -4 0 -4 0 ČTVRTFINÁLE: 11. HC Tršice
20 Lazar Martin                          0 0 0 0 9 Mrhálek Libor                         0 0 0 0 12. HC Hliník Citov
74 Navrátil Pavel  I 1 0                   1 0 1 0 7 Paták Michal         I 0 0           0 0 0 0
  Negeysi Martin                         0 0 0 0 78 Pohanka Jaromír I 1 1   I 0 0           1 1 2 0
7 Pacák Vladimír                         0 0 0 0 14 Smolinka Marek                         0 0 0 0
2 Pospíšil Jaroslav C I 0 1   I 0 0           0 1 1 0 6 Šlapák Roman I 0 0   I 0 0           0 0 0 0
21 Ráb Rostislav  I 0 2   I 0 0           0 2 2 0   Tupý Martin G                         0 0 0 0 SEMIFINÁLE:
1 Skopal Marcel G I -4 0   I 0 0           -4 0 -4 0 15 Vašut Roman I 0 1   I 0 0           0 1 1 0
  Skrzek Roman                         0 0 0 0   Vlček Petr G                         0 0 0 0
44 Školoudík Marek  I 0 0   I 0 0           0 0 0 0   Vrobel Štefan                         0 0 0 0
  Zedek Jiří  I 0 0                   0 0 0 0   Wurz Tomáš                         0 0 0 0 FINÁLE a 3.místo:
  Žůrek Radomil                         0 0 0 0 7 Zapletal Kamil                         0 0 0 0
4 : 4 SN 1:2, 0 : 0 SN 0:1 4 : 4 SN 2:1, 0 : 0 SN 1:0
HC Dřevohostice (4) : HC Trachea (5)
I.zápas II.zápas III.zápas Σ I.zápas II.zápas III.zápas Σ
Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V Ú G A V Ú G A V Ú G A V G A Σ V
  Babuščák Jiří                         0 0 0 0 96 Bartošek Petr                         0 0 0 0
66 Beneš Robert                         0 0 0 0 7 Doležal Tomáš I 0 0   I 1 0           1 0 1 0
88 Grňa Patrik                         0 0 0 0 85 Dudík Lukáš G I -5 0   I -3 0           -8 0 -8 0
  Haitl Radim                         0 0 0 0 38 Dusík Martin         I 0 0           0 0 0 0
21 Hradil Martin I 0 2   I 1 0 1         1 2 3 1 10 Dvořák Radek G                         0 0 0 0
27 Juránek Miroslav I 1 0   I 0 0           1 0 1 0 78 Frybort Petr I 0 0   I 0 0           0 0 0 0
55 Kubík David I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 73 Gába Roman                         0 0 0 0
10 Kubín Zdeněk C I 0 1   I 0 0           0 1 1 0 13 Hlavinka František I 0 0   I 0 0           0 0 0 0
  Kutěj Martin                         0 0 0 0 21 Hradil Tomáš I 0 0   I 0 0           0 0 0 0
30 Leskovjan Tomáš I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 82 Krejčíř Miroslav I 0 1                   0 1 1 0
20 Machač Josef I 0 1   I 0 0           0 1 1 0 69 Kuchař Roman                         0 0 0 0
B Matýsek Jiří G                         0 0 0 0 16 Novotníček Michal I 0 0   I 0 0           0 0 0 0
26 Müller Ondřej I 1 0   I 1 0           2 0 2 0 15 Olivík Jiří I 0 0                   0 0 0 0
4 Pavlíček Robert                         0 0 0 0 23 Pánik Vladimír I 0 0                   0 0 0 0
51 Peterka Pavel I 0 0   I 1 1           1 1 2 0 9 Pátek Pavel                         0 0 0 0
15 Ryška Kamil I 3 0   I 0 0           3 0 3 0 88 Pavelka Martin C I 1 0   I 0 0           1 0 1 0
  Sedlář Dalibor G I -2 0   I -1 0           -3 0 -3 0 99 Pecháček Libor I 0 1 2 I 0 0           0 1 1 2
  Směták Pavel G                         0 0 0 0 79 Polášek René         I 0 1           0 1 1 0
  Svoboda Stanislav I 0 0 2 I 0 1 1         0 1 1 3 77 Pospíšil Martin I 0 0   I 0 0           0 0 0 0
16 Šaradin Milan I 0 0   I 0 0           0 0 0 0 5 Sedláček Tomáš         I 0 0           0 0 0 0
7 Šiška Roman I 0 0   I 0 1           0 1 1 0 22 Simerský Stanislav I 0 1                   0 1 1 0
11 Šrámek Karel A                         0 0 0 0 66 Spáčil René I 1 0   I 0 0           1 0 1 0
5 : 2, 3 : 1 2 : 5, 1 : 3

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

SPONZOŘI ZHEL:

A.R.T. 247

Beta Spedice

Dagmara

RK NEMO

Poháry BAUER


DALŠÍ WEBY:

HC NOVÉ DVORY

HC PRUSINOVICE

ZS PREROV

>>AKTUALITY<<
15. 11. 2017
DŮLEŽITÉ upozornění Termíny zápasů jsou zasílány s dostatečným předstihem a vždy žádám o kontrolu a případnou úpravu zápasů. Není možné upravovat termíny podle dalších soutěží v okolí, pokud se nepodaří zápas přesunout, bude zápas kontumovát, na soupiskách týmů je možno mít 25 hráčů. Je mi to líto, ale stálé odsouvání zápasů není možné. Zdenek

8. 11. 2017
Platby týmů II.kolo : Částka je 17.500,- . Platbu provést hotově do 12. 12. 2017.: VŠE - BL, BŘ, DŘ, HP, OP, PR, TŘ. Část: TŠ, VÚM. Akt. 14. 12.. Zdenek

© 2006 - 2017 www.zhel.info | Powered by 6105 - ONLINE365 Count